Zakres działalności

Zajmujemy się zapewnieniem pełnej obsługi inżynierskiej budowy pod kątem rozwiązywania problemów gruntowych i gruntowo-wodnych posadowienia, zapewnienia stateczności, kontroli deformacji i osiadań, ochrony przed erozją czy odwodnienia konstrukcji. Jesteśmy jednostką wyspecjalizowaną w obliczeniach geotechnicznych i pracach projektowych a dzięki bardzo bliskiej współpracy z wieloma partnerami technicznymi jesteśmy w stanie zaoferować również dodatkowe, uzupełniające usługi – oferując unikalną na polskim rynku kompleksową i konkurencyjną cenowo, profesjonalną obsługę geotechniczną budowy.

 

Współpracujemy z Inwestorami, wykonując projekty jak i przeprowadzając analizy sprawdzające projektów istniejących. Dla Projektantów i służb Nadzoru służymy konsultacją w zakresie specjalistycznych rozwiązań z geotechniki. Wykonawcom oferujemy pomoc w rozwiązywaniu problemów napotykanych na etapie budowy.

 

Działamy od samego początku procesu projektu i budowy, oferując usługi w następujących, ramowych grupach:

1. Badania geologiczne i geotechniczne.

2. Projekty i konsultacje geotechniczne.

3. Nadzór i monitoring.

 

Naszą ofertę kierujemy jako kompleksową, składającą się z wyżej wymienionych części, lub jako dowolne, pojedyncze elementy z powyższego zakresu.

 

W ramach naszej pracy staramy się zawsze realizować również szeroko pojętą działalność edukacyjną.